wtorek, 25 czerwca 2013

Urodzinowa kartka dla Vincenta

Za miesiąc będzie obchodził 4 urodziny , mój mały siostrzeniec . Jego mamie , mojej siostrze , najbardziej podobają się moje prace z haftem . Toteż  nie chciałam jej zawieść, choć to prezent dla Viniusia jednak ;) :) , postanowiłam więc zrobić wyszywaną kartkę w formie ramki , na wesoło , kolorowo i z Vinnim w roli głównej . Przyznam się szczerze , że jak dotąd , ta kartka pochłonęła  najwięcej mojego czasu  , gdyż sporo było wyszywania . Ponadto zrobiłam  czarne backstitche dla podkreślenia detali i wyrazistości , a na końcu , kiedy kartka była już gotowa przykryłam końcówki kanwy białym sznurkiem . Dodałam guziczek samochodzik i wisiorek z serduszkiem i muszelką .


Za kilka dni pojawi się u nas jaśnie Jubilat , tak więc mogę powiedzieć , że czekamy z niecierpliwością na niego  w pełnej  gotowości , z prezentami i kartką  :)


Moja Viniusiowa kartka urodzinowa w pełni oddaje walory lata i wakacji , chociaż zdaję sobie sprawę , że takie prace nie są raczej posyłane na Wyzwania, jednak ja mimo wszystko z przyjemnością to robię , choć może niewielu osobom się ona jednak spodoba  :) . Moja kartka jest w 100 % wakacyjna ,  dlatego wysyłam ją na Wyzwanie  Wakacyjnie - FrezjaA także na Twórczy weekend 84Przy okazji chciałam pokazać jeszcze dwie moje  kartki  wyszywankowe , zrobione wiosenną porą :)

Kwiatuszki wycięte ze starej sukienki , a listki z bluzki :)
I karteczka z sową dla mojej Ewci , która niestety nie ma wyglądu na zdjęciach ,w realu stwarza wrażenie 3D .Każdy komentarz czytam z uwagą , miło mi , że masz ochotę podzielić się ze mną swoim zdaniem :) .5 komentarzy:

 1. Wszystkie kartki świetne i tajie " twoje" ( ty wiesz co mam na myśli ;)) pomysł ze sznurkiem kradne. Może kiedyś się przydać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kradnij , kradnij :) , wiem co masz na myśli ;) :)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. dziękuję bardzo ,haftowanie to moja pasja od 8 lat :)

   Usuń
 3. łał! ileż pracy! a jaki cudny efekt :) dziękujemy za udział w wyzwaniu PWC! :)

  OdpowiedzUsuń