piątek, 28 czerwca 2013

Kartka dla Basi


Koniec roku za nami , kartkę syn pani już podarował , a teraz czas na wakacje , na beztroskie chwile bez obowiązków , to dzieci , a my mamy wolną głowę od czuwania i pilnowania ich , a więc i więcej czasu dla siebie , na swoje robótki . U mnie jeszcze nie wiadomo jak wyjdzie z wojażami wakacyjnymi , na razie tylko wiem ,że syn jedzie na obóz Taekwon-do w góry , za jakiś tydzień .

Trochę czasu więcej mam na moje haftowanie krzyżyków , chociaż spaniela dalej za bardzo jeszcze nie widać , toteż nie mam co pokazywać nadal ,ale w międzyczasie jednak  i nowa kartka powstała .Posyłam ją na  Mapkowe Wyzwanie Czerwcowe do Magicznej Kartki


Jak również na Wyzwanie Mapkowe Anniko  do Diabelskiego Młyna


A także na Twórczy weekend 84

Od dłuższego czasu nosiłam się z zamiarem zrobienia czegoś dla koleżanki , a raczej koleżanki ze szkolnych lat mojej siostry , z którą i ja otrzymuję kontakt od ponad 20 lat . Jest to wyjątkowa osoba ,jeszcze nigdy nie odmówiła nikomu pomocy , lojalna , przyjacielska bardzo , z wielkim serduchem i wyjątkowo sympatyczna . Ostatnio zachorowała jej mama  i dla niej , jak i jej całej rodziny , są to bardzo ciężkie chwile ,chciałam więc , oprócz wsparcia duchowego , wesprzeć ją optymistyczną kartką .


Każdy komentarz czytam z uwagą , miło mi , że masz ochotę podzielić się ze mną swoim zdaniem :) .
9 komentarzy:

 1. Piekna kartka na walkę z problemami :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziekuje :). Idealnie pasuje do Basi, szczegolnie tymi stonowanymi kolorami .

   Usuń
 2. fajne kolory; Twoje scrapki są inspirujące

  OdpowiedzUsuń
 3. widze, ze papier staje sie u Ciebie bardzo plastyczny :)brawo ! Ekstra praca !!!! Dziekuje za udzial w wyzwaniu Magicznej Kartki !

  OdpowiedzUsuń
 4. pięknie Ci wyszła, bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Co jedna to piękniejsza, podziwiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. wow! jaka świetna interpretacja mapki :) ciekawe rozwiązania z falbanką :) dziekujemy za udział w wyzwaniu Magicznej Kartki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. świetna, z pozytywnym przesłaniem!

  OdpowiedzUsuń
 8. dziękuję serdecznie Wam wszystkim , to bardzo miłe , co piszecie :)

  OdpowiedzUsuń