czwartek, 13 czerwca 2013

Haftowane panie - wersja maxi

W końcu dziś wybrałam się , żeby oprawić obraz , który leżał  wyhaftowany od kilku miesięcy. I tak świeżo uprany , uprasowany , trzymałam  delikatnie , żeby mi się nie pogniótł , gdy  w pewnym momencie mąż, który mnie podwoził, mówi do mnie " Ty to go chyba ze dwa lata wyszywałaś " . I jak tu się nie wkurzyć , żadnego wyczucia chwili , żadnego wsparcia :) :)  , hola hola , jakie dwa lata , raptem .....no dobra pół roku , ale to tylko dlatego , że i inne wtedy wyszywałam  , które niestety są dalej nieskończone :( . Przyznaję , ostatnio zaniedbałam haftowanie , bo oprócz tej ostatniej metryczki i czegoś małego , hafty leżą  rzeczywiście odłogiem .  I przyznaję też , że mam jednak wsparcie w tym mężu , niefortunnie się chłopak dziś  tylko wygłupił :) :) .

Wracam do mojego dzisiejszego obrazka , będzie do odebrania dopiero za jakiś czas i trochę będzie niestety kosztował . Ale warto . Póki co , oto bezramkowa wersja Samanthy , Lanarte 34918, 60 x 30cm , skończona w styczniu tego roku .

A tak przy okazji   -  pierwsza z dam  Alfonsa Muchy , Lanarte 34842 , 24 x 60cm , którą wyhaftowałam  w 2008r.


I druga , Lanarte 34842 , 24 x 60 , z 2009r.


Diva , Lanarte 34998 , 31 x 40cm , zrobiona w 2009r. 


I ostatnia kobietka , Tajka Marii van Scharrenburg , Lanarte 23050 , 39 x 49cm , z 2008r.


Niegdyś kupowałam namiętnie zestawy Lanarte , dlatego większość moich prac są właśnie z tej firmy . Mam jeszcze dwa , czy trzy w ogóle niezaczęte . Dlatego póki co nie kupuję innych, choć ostatnio marzy mi się jeden zestaw i to własnie kobitka na czarnym tle , z fiolecikiem.


Każdy komentarz czytam z uwagą , miło mi , że masz ochotę podzielić się ze mną swoim zdaniem :) .3 komentarze:

 1. Cudne te twoje kobitki. Nie wiedzialam ze masz wyszyte moje marzenie - Diva... a zdradz prosze ile kosztuje taka oprawa w Polsce? Ja ostatnio pytalam się o moj las to uslyszalam 30 € I nie wiem czy to duzo czy w sam raz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasia, nie wiem jaki rozmiar ale chyba nie dużo , bo o ile sobie przypominam , mały ten lasek nie jest. Moja Samantha po dodaniu passe-partout i ramki ( ja zawsze daję grubą ), czyli tak około 83 x 53cm , wyjdzie 224 zł , bez szybki .

   Usuń
  2. Diva jest na aidzie 14 , ale ma fajnie podmalowane tło ,więc jak najbardziej zestaw !!!

   Usuń