wtorek, 15 października 2013

Kartka z podziękowaniem

Trochę się dziś rozpiszę . Obiecałam sobie kiedyś ,że na blogu nie będę nigdy pisała o swoich sprawach zdrowotnych , bo to nie miejsce na to . I myślę dalej się tego trzymać , ale napiszę tylko tyle , że w najmniej oczekiwanym momencie choroba dała o sobie znać , niestety w takim przypadku zdana jestem na pomoc innych i takiej pomocy mi udzielono . Dlatego postanowiłam , że zrobię kartkę pewnej pani , która szczególnie tą pomoc okazywała , jestem tym bardzo wzruszona.

Dodatkowo chciałam , żeby ta kartka była zrobiona na wyzwanie herbaciane , dlatego papier tu użyty jest w tym kolorze , dodatkowo delikatnie poherbatkowałam róże i listki :) .

A na koniec powiem to , że w czerwcu na warsztatach z Anią Z. zachwyciłam się dużym materiałowym kwiatem na tyle , że Ania mi go sprezentowała . Ucieszyłam się z tego , bo myślałam , że od razu kwiatek użyję do kartki , jakież było moje rozczarowanie , gdy parokrotnie chciałam go wkomponować , ale okazało się , że nie mam wystarczająco ciekawej koncepcji dla niego . I właśnie teraz mi się o kwiatku przypomniało , czy dobrze wypadł na tle pozostałych dodatków , jeszcze nie wiem , bo u mnie zadowolenie z wykonanej pracy przychodzi czasami ze znacznym opóźnieniem ;) :))))) .Herbacianą karteczkę z podziękowaniem posyłam na wyzwania :

Scarape & Me #7 Jesień herbaciana


The Perfect Sentiment Challenge Layered Thanksgiving

Card Crafter's Cirkle  Use three embellishments
Każdy komentarz czytam z uwagą , miło mi , że masz ochotę podzielić się ze mną swoim zdaniem :) .

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ta kartka została wybrana do TOP w The Perfect Sentiment

10 komentarzy:

 1. Your work is so gorgeous. I love to come visit your blog. Thanks for joining us at Perfect Sentiment challenge this week. Good luck.

  OdpowiedzUsuń
 2. Aniu jak najbardziej możesz być zadowolona :) Kartka jest piękna i kwiatek pasuje tutaj jak najbardziej :) Zdrówka życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Beautiful layers. Thanks for joining us at Perfect Sentiments. Good luck and please join us again soon.

  OdpowiedzUsuń
 4. This is so artistically beautiful...

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudna karteczka! Ten kwiat jest prześwietny! Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo dobrze wypadł!!! Przepiękna kartka!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Wspaniała kartka, obdarowana na pewno była zachwycona :)

  OdpowiedzUsuń