środa, 14 stycznia 2015

Anything Goes, with a TWIST and some EXCITING NEWS! - DT The Sisterhood of Crafters

Dzisiaj po raz pierwszy mam przyjemność inspirowac na blogu jako jedna z Sisters z Design Teamu w The Sisterhood of Crafters, który od dawna odwiedzałam wyzwaniowo, kiedyś nawet brałam udział jako Gościnna Projektantka, a teraz zostałam zaproszona przez Darlene do zespołu, z czego bardzo sie cieszę. Moja dzisiejsza karteczka jest zrobiona dla babci, z koronkami, kwiatami i pięknymi papierami od Białych Kruczków, które to są na tej kartce nowe, bo tematem dzisiejszego wyzwania, jest właśnie Anything Goes, with a TWIST and some EXCITING NEWS! , czyli jaka kolwiek praca ale z czymś nowym.

Kwiaty ze Skarbnicy Pomysłów :)

 CherryCraft.pl (3) Wyzwanie #2 - Dla babci i/lub dziadka

Paper Passion Wyzwanie Dzień Babci i Dziadka

613 Avenue Create #106 Anything Goes

Każdy komentarz czytam z uwagą , miło mi , że masz ochotę podzielić się ze mną swoim zdaniem :) .

14 komentarzy:

 1. GORGEOUS creation Anna! Welcome to our team at The Sisterhood ... we are so glad to have you sharing your wonderful designs with us and our followers! Happy Day to you!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję nowego DT, Szczęściarze z nich bo mają Ciebie :) a kartką znów zachwycasz!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałabym być już Babcią żeby dostać taką kartkę od wnuczka/i :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna kwiatowo koronkowa kompozycja :)
  Dziękuję za udział w wyzwaniu Cherry Craft :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Lovely card! Like how you pulled this card together with the flowers and lace. Thanks for sharing this creation at our neighborhood block party at 613 Avenue Create.

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow!! Well first of all I want to welcome you to the Sisterhood. I am so excited to have you on board. Your creations are gorgeous. Your card is stunning. You packed it with so much details and layers. Beautiful!!

  Happy crafting, your Sistah' Lisa

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczna! Urzekła mnie koronka i to jak ją pieknie wplotłaś w kartkę!

  OdpowiedzUsuń
 8. GORGEOUS card Anna...WOW...so ,many pretty details and elements. I want to 'welcome" you to our team of "The Sisterhood of Crafters"....your work is beautiful and will be a great addition to our team!!
  Diane TSH DT

  OdpowiedzUsuń
 9. Aniu rozchorowałam się i mam w końcu czas na blogowe zwiedzanie :))) U Ciebie jak zwykle cudowności- genialnie zgrałaś ten surowy papier z koroneczkami i kwiatkami- pięknie!

  OdpowiedzUsuń
 10. sliczna karteczka jednak nie spełnia ona warunków naszego wyzwania- papier lub tekturka Paper Passion - pozdrawiam Ewelina - DT Paper Passion

  OdpowiedzUsuń
 11. Cudowna - rewelacyjnie zestawiasz ze sobą kwiaty, Aniu!!!

  OdpowiedzUsuń
 12. ale śliczna - a kompozycja kwiatowa przepiękna :)))
  dziękujemy za udział w wyzwaniu Cherry Craft :)))

  OdpowiedzUsuń
 13. Kartka jest rewelacyjna i dlatego z przykrością stwierdzam, że nie spełnia warunków wyzwania. Dziękuję za udział w wyzwaniu Paper Passion. Cieszymy się z zainteresowania wyzwaniem, ale na przyszłość prosimy o dokładne zapoznanie się z zasadami wyzwań.

  OdpowiedzUsuń
 14. Szkoda, że karteluszka nie spełnia wymogów naszego wyzwania, bo jest bardzo piękna i oryginalna. Zachęcam więc do wzięcia udziału w kolejnej naszej zabawie na blogu Paper Passion:)

  OdpowiedzUsuń