środa, 12 listopada 2014

Złote Gody - GD Namaste


Dzisiaj, z potrzeby serca tematem, ale również z zachwytu dla  niebieskiego papieru czerpanego ze złoceniami, który użyłam przy okazji karteczki tagowej, powstała właśnie ta oto elegancka i wyjątkowo prosta kartka dla Namaste. Nie mogłam oprzeć się resztkom papieru, jaki mi pozostał, ale na jedną warstwę zupełnie starczyło, jak widać,mało tego, wyszły również i trzy wcale nie małe kwiaty. Tym razem postanowiłam, że papier ten będzie u mnie dzisiajjednak w roli głównej, bo jest naprawdę piękny, prawda? Tak więc nie dodałam zbyt wiele już dodatków, tylko piękną ażurową serwetkę,  inną mniejszą złotą,  sznurek, napis, kryształki, wspomniane wcześniej kwiatki listki z zielonego papieru czerpanego, białego ale i kilka złotych.Całość wydelikatniłam tiulem, myślę więc, że nic tu już więcej nie potrzeba. A kartka z tak pięknej okazji  jak Złote Gody, turkusowo - złota,  mam nadzieję, spodoba sie Jubilatom :) .


Card and Scrap udfordring # 85 Lag på lag ♥
613 Avenue Create Challenge #97 Anything Goes - Honorable Mention


Każdy komentarz czytam z uwagą , miło mi , że masz ochotę podzielić się ze mną swoim zdaniem :) .

7 komentarzy:

 1. Świetna. I kolor kwiatów - cudny, jeden z moich ukochanych kolorów!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja to z Toba w ogole nie moge! co jedna kartka to lepsza, strzelę chyba focha i nie będę tutaj zaglądać ;P bo w kompleksy popadam

  OdpowiedzUsuń
 3. Stunning card, Anna. I finally managed to follow you!
  hugs, Asha

  OdpowiedzUsuń
 4. This card is just beautiful! I love the blue and gold color combination...so elegant! Thanks for propping this against our front door at 613 Avenue Create!

  OdpowiedzUsuń
 5. wawwww så super flot ♥

  10000 tak for at du deltager på Card and scraps udfordring.

  knuzzzz ♥

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale cudnie kusisz Ania, by wreszcie sięgnąć po namastowe papiery:)!

  OdpowiedzUsuń