poniedziałek, 15 lipca 2013

Urodzinowa kartka z czerwienią

Zrobiłam kartkę , pod wyzwanie kolorystyczne Teo , robię i robię zdjęcia i niestety nie jestem z nich zadowolona , bo jak w realu wszystko wygląda proporcjonalnie , na zdjęciu kwiaty jakieś toporniaste , a najgorsze są te przekłamania kolorów . I tak jak usłyszałam , że ponoć widać u mnie postępy w  robieniu kartek ( które robię dopiero od maja ) , co może i jest prawdą , mam nadzieję !!! , tak w robieniu zdjęć ani trochę , nie idzie mi to za dobrze .


Urodzinową kartkę posyłam na wyzwania :


Wyzwanie kolorystyczne Teo Charisma Cardz Challenges 

Everyday is an .... occasion

Kreativer Bastel Blog

Card Mania Challenges

The Squirrel and The Fox

A Gem of Challenge


Oraz na Twórczy Weekend 87
Każdy komentarz czytam z uwagą , miło mi , że masz ochotę podzielić się ze mną swoim zdaniem :) .17 komentarzy:

 1. Świetna kartka :) A zdjęcia też niczego sobie, może wystarczy tylko je nieco poprawić w programie graficznym?
  Pozdrawiam, Ania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję !! , niestety ja jeszcze nie potrafię , ale uczę się ostatnio tylu rzeczy tu na blogu , więc to jest pierwsza rzecz na liście do nauki , jak dzieci wrócą i pokażą mamusi :)

   Usuń
 2. Aniu, to było bez cukru :) nasza rozmowa :) A co do tej kartki - wszystko w niej fajne, ale całkiem nie podoba mi się ta przekątna przez środek - tak jakoś to dzieli kartkę na pół powodując dysharmonię (moje zdanie). Ale kolorystycznie wybrnęłaś wspaniale. A co do zdjęć - też mam z tym problem i to poważny, sporo kartek faktycznie lepiej wygląda w realu niż na fotce - a próbowałaś taka jak Brises nam na kursie radziła? Żeby fotkę robić kartce stojącej, nie leżącej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ostatnio prawie wszystkie kartki fotografuję na stojąco ,kiedy tą w ten sposób pstrykałam ,kolory wychodziły jak z kosmosu , więc to jedyna pozycja , gdzie mi wyszło w miarę dobrze :):) co do przekątnej ...ja generalnie mam jeszcze duże problemy z umieszczaniem napisów , ale ten mi akurat w ten sposób pasował , no właśnie , ciekawa jestem co inni myślą ,czasami jest dobrze posłuchać opinii :):)

   Usuń
  2. Ha :) tym razem wyszło, że się czepiam :) Ale sama wiem, ze z ochów i achów nie staje się człowiek w tym co robi lepszy ;) mnie jak jedna zdecydowanie z wyższej półki osoba napisała kiedyś krytyczną uwagę - byłam bardzo wdzięczna, bo to pozwoliło mi spojrzeć na pracę z nowej (jej) strony

   Usuń
  3. nawet tego tak nie odebrałam , coś Ty ,jakie czepianie , właśnie mi o to chodzi ,że jak ktoś powie , co myśli ,to ja mam wtedy co przemyśleć , całuski kochana :)

   Usuń
 3. Your card looks really wonderful.Thank you for joining us at Kreativer Bastelblog.
  Hugs and greetings
  Angela

  OdpowiedzUsuń
 4. Gorgoeus card! Great design, pretty colours and details. Thanks for joining us at Card Mania Challenges. Good luck and hope you'll join us again.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mi tam, jak zwykle się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pretty creation, thanks for sharing with us at a gem of a challenge
  Hugs Kelly

  OdpowiedzUsuń
 7. Beautiful Card!! Thanks for joining us at Kreativer Bastel Blog :)

  OdpowiedzUsuń
 8. How adorable! I am so blessed that you share your amazing and creative works of art in our challenges this week. Card Mania Challendges

  OdpowiedzUsuń
 9. Oh, such a pretty card! :) Thanks for sharing it with us at Card Mania Challenge :)

  OdpowiedzUsuń
 10. fajna, podoba mi sie szczególnie środek - to stempel czy jakis chiboard? i perełki :)tez ostatnio robiłam kartki na 4 kwadratach :)
  zaciekawiły mnie wyzwania kolorystyczne Teo - zaraz zajrzę :)

  OdpowiedzUsuń
 11. To jest chiboard z K&Company :).

  OdpowiedzUsuń